Kompleksowa obsługa budowy

Od marzenia o spokoju do filiżanki kawy na własnym tarasie

tatry

 

 

 

Wielu z nas marzy o swoim własnym kawałku świata, cisza, spokój i wszechotaczająca natura. Od marzenia i pomysłu o własnym domu do przeprowadzki jeszcze długa droga. Może nie tak trudna jak się niektórym wydaje, ale w natłoku spraw i obowiązków, ciągłego pośpiechu, czasem strachu o dodatkowe problemy odkładamy to marzenie i co dzień wracamy do blokowiska z wielkiej płyty.

Pomożemy Ci przebrnąć przez wszystkie czynności prowadzące do spełnienia marzenia o własnym domu.Oferujemy kompleksowe usługi, pomoc w realizacji całej inwestycji, jaką jest budowa domu, podzieloną na kolejne etapy:

-Pomoc w znalezieniu działki, przekopiemy się przez tysiące ofert sprzedaży działek, oglądniemy, sprawdzimy i wykryjemy mankamenty. Na koniec pokażemy Ci TYLKO te, które spełnią Twoje oczekiwania. Kiedy już wybierzesz sprawdzimy stan prawny i zaoferujemy pomoc geologa, który wykona odwierty i przygotuje operat na temat właściwości gruntu.

-Doradzimy w doborze projektu, zaoferujemy architekta, który dostosuje gotowy dom lub zaprojektuje go od podstaw dla Ciebie, instalatorów i konstruktora, którzy obliczą i zaprojektują wszystko tak jak powinno być.

-Pomożemy przebrnąć przez urzędy, załatwimy wszystkie dokumenty potrzebne do budowy domu, wręczymy Ci do ręki dziennik budowy.

-Polecimy fachową i uczciwą ekipę, która zbuduje Twój dom do stanu surowego.

-Oferujemy usługi architekta, który pomoże Ci stworzyć wymarzone wnętrze, dobierze kolory, doradzi w doborze mebli, materiałów, dodatków

-Urządzimy Twój ogród według Twojego pomysłu lub projektu architekta.

-Przeprowadzimy prace związane z wykończeniem wnętrz, zaczynając od wstawienia okien a skończywszy na ustawieniu dekoracji. Posprzątamy. Zorganizujemy Twoją przeprowadzkę do nowego domu.