Drewno w łazience.

 Flizowanie Kraków, drewniana mozaika na obudowie wannyElementy drewniane nadadzą naszej łazience ciepła,  przytulności i elegancji.

Pojawiają się one rzadko w  „pokojach kąpielowych” ponieważ drewno uważane jest wciąż za materiał niepraktyczny i nieodporny na zmiany temperatury i wilgotności.

Jednak odpowiednio dobrany gatunek drewna (z polskich: dąb, modrzew, z egzotycznych: tek, iroko, merbau, doussie), położony na specjalistycznych  klejach (przystosowanych do tego typu pomieszczeń i materiałów), odpowiednio zaimpregnowane (impregnaty chroniące przed wilgocią, grzybami i pleśniami), oraz regularnie pielęgnowane (np.olejowane), będzie nam służyć przez lata nie gorzej niż gres czy ceramika.

 

Na zdjęciach dwie łazienki wykonane przez nas:

-w pierwszej: piękna drewniana mozaika w połączeniu z płytkami gresowymi imitujacymi marmur, oraz drewnianymi meblami nadaje temu „pokojowi kąpielowemu” elegancji i ponadczasowości.

 flizowanie kraków, drewniana mozaika obudowa bidetu i wcflizowanie kraków, drewniana mozaika jako dekor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-druga, to niewielka łazienka z prysznicem, gdzie drewniane deski zastosowano na podłodze, oraz jako wykończenie półek w zabudowach gipsowo-kartonowych.

 drewno w łazience Kraków, drewniane deski na podłodze   drewno w łazience Kraków, drewniane deski w zabudowie półekdrewno w łazience Kraków, drewniane deski w zabudowie półek